EA Sports UFC 5 İlk Bakış Fragmanı Yayınlandı

Emrah

Yönetici
Electronic Arts ve EA Sports tarafından EA Sports UFC 5 ilk bakış fragmanı yayınlandı. Oynanışa ilişkin pek çok şeyi görebildiğimiz fragmanı kaçırmayın. Detaylar haberimizde.
Mart ayı içerisinde geliştirilme aşamasında olduğu söylenen yeni oyunun logosunu, Temmuz ayında yayınlanan kısa klip ile görmüştük. Yakın bir zaman önce yayınlanan EA Sports UFC 5 ilk bakış fragmanı ile de Frostbite motorunun gücünü bir kez daha görebiliyoruz.

EA Sports UFC 5 İlk Bakış Fragmanı


Seri için yeni olan dinamik hasar alma ve yaralanma sisteminin nasıl işediğini görebiliyoruz. Ayrıca bu sistem ile dövüşçünün vücudunun üzerinde alınan darbelerin nasıl etkiler bırakacağından da bahsedilmiş.

Serinin yeni oyununda ayrıca yeni meydan okumaların, hakem etkileşimlerinin, tekrarların süper yavaş çekim ile sunulmasının dahil olduğu yeni özellikler ile Fight Week de karşımıza çıkacak. Ayrıca organizasyonun tarihine geçmiş simgesel dövüşçülerin kariyerlerinin en parlak dönemlerini canlandırabilmemiz de mümkün olacak.


PlayStation 5 ve Xbox Series için 27 Ekim 2023 tarihinde satışa sunulacak olan EA Sports UFC 5, iki sürüm ile oyuncuların karşısına çıkacak. Standart sürüm, ana oyuna ek olarak kariyer modu için beş çevrimiçi deneyim puanı takviyesine ek olarak, oynanabilir Muhammad Ali, iki farklı karakter görünümü ve 30th Anniversary Vanity Bundle ile gelecek. Deluxe sürüm ise, standart sürüm içeriğine ek olarak, iki ek karakter görünümü, Bruce Lee ve Origins paketleri, seçilebilir Mike Tyzon ve Fedor Emelianenko karakterleri ve üç gün erken erişim hakkı içerecek. Ayrıca EA Play üzerinden de üç günlük erken erişim deneme sürümü de abonelere sunulacak.

Son olarak, oyunun kapağını mevcut UFC Tüy Sıklet Şampiyonu Alexander Volkanovski ve eski UFC Kadınlar Sinek Sıklet Şampiyonu Valentina Shevchenko süsleyecek. Deluxe sürüm kapağında ise UFC Orta Sıklet Şampiyonu Israel Adesanya bulunacak.

Yazı EA Sports UFC 5 İlk Bakış Fragmanı Yayınlandı ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Okumaya devam et...
 
Üst Alt