GTA 6 Karakteri Lucia Hakkında İlginç İddialar Ortaya Atıldı

Emrah

Yönetici
Hem Reddit hem de Rockstar Universe siteleri üzerinden yapılan paylaşımlar ile GTA 6 karakteri Lucia hakkında ilginç iddialar ortaya atıldı. Detaylar haberimizde.
Bildiğiniz gibi bu zamana kadar duyduğumuz GTA 6 söylentilerinin arasında, Jason ve Lucia isimli iki karakterin olacağı ve hikayenin de Bonnie & Clyde filminden esinlenileceği söylenmişti. Yakın bir zaman önce ortaya atılan yeni iddia ise GTA 6 karakteri Lucia hakkında yeni bilgileri ortaya çıkarttı.

GTA 6 Karakteri Lucia Hakkında İlginç İddialar, Neleri Ortaya Koyuyor?


Rockstar Universe sitesi üzerinden yapılan ve serinin yeni oyunu hakkında ortaya atılan iddialar, sızıntılar ve söylentilerin bir araya getirildiği paylaşıma bakılırsa, biri erkek diğeri kadın olmak üzere iki ana karakter iddiası güncelliğini koruyor. Yeni iddiaya bakılırsa da, Lucia karakterinin bir de çocuğu olacak. İşin ilginç yanı şu ki, bu çocuk serinin önceki oyunlarından birinde doğmuş. Haliyle GTA 6 oyununda da büyümüş halini göreceğimiz söyleniyor.

Sitede yazılı olanlara göre, kadın ana karakter seçimine ilişkin raporlar 2018 yılından öncesinde ortaya çıkmış. Her ne kadar o zamanda netleşememiş olsa da, 2022 yılının Eylül ayında yaşanan sızıntı skandalı ile bu durum bir nevi dolaylı yoldan teyit edilmişti. Bonnie & Clyde filminden esinlenilen bir hikaye ile karşımıza çıkılabileceği de bu skandaldan kısa bir süre sonra ortaya çıkmıştı.

GTA 6 Sızıntılarının Sorumlusu Tutuklanmış Olabilir


Dahili kaynaklar ise oyunun hikayesine Lucia karakterinin bir çocuğunun olacağını sonradan doğrulamış. Hatta bu çocuğun yaşının GTA 5 oyunundaki Michael De Santa karakterinin oğlu Jimmy ile karşılaştırıldığında daha küçük olacakmış ve Jack Marston gibi sadece ara sahnede karşımıza çıkacakmış.

Öte yandan, Reddit sitesindeki GamingLeaksAnRumours başlığındaki paylaşıma bakılırsa da Lucia, banka soygununa gitmeden önce cinsiyeti henüz bilinmeyen çocuğunu bir markette bıraktığı ve sonrasında da tutuklandığı söyleniyor. Ne var ki bu olayın bir nevi geçmişi anımsatma maksatlı bir video ile bizlere gösterileceği ve hikayenin geçtiği zamanda bir çocuk göremeyeceğimiz söylenmiş.

Ana karakterlerin tanışma şekli ise Lucia’nın tutuklanmasından birkaç yıl sonra şartlı tahliye ile serbest bırakılmasının ardından, bir soygun yapmayı planlayan Jason’ın kendisini hapishanede yakalaması ile gerçekleşecekmiş ve bir süre sonra birbirlerine aşık olacaklarmış.

Hikayenin bir Rus uyuşturucu satıcısının uçağını takip edeceğimiz ilk görevinde Jason karakterini kontrol edecek iken, görevlerin planlamasının büyük bir kısmı da Vault adı verilen bir gece kulübünde yapılacakmış. Bu görev sırasında da polis ekipleri peşimize takılacakmış.

Yazı GTA 6 Karakteri Lucia Hakkında İlginç İddialar Ortaya Atıldı ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Okumaya devam et...
 
Üst Alt