Little Nightmares Mobil Cihazlar İçin de Geliyor

Emrah

Yönetici
Platform türünde dikkat çeken oyunlar arasında yer alan Little Nightmares, 28 Nisan 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulmuştu. Atmosfer, grafik ve ses yönü ile eleştirmenlerden oldukça yüksek notlar almış olan oyun, daha sonradan bu yılın başlarında kapanan Stadia ve Switch için de uyarlanmıştı. İşte bu listeye yeni platformlar eklenmeye devam ediyor. Little Nightmares mobil cihazlar için de yayınlanacak.Little Nightmares Mobil Cihazlar İçin Ne Zaman Yayınlanacak?


Playdigious tarafından yapılan duyuru ile Little Nightmares mobil cihazlar için 12 Aralık 2023 tarihinde yayınlanacak. Google Play üzerinden ön-kayıt yaptırabiliyor iken, App Store üzerinden de 199.99 TL karşılığında ön-sipariş ile alabiliyorsunuz.


Android versiyonu için şimdilik gereksinimler ile ilgili detaylar belli değil, ama iPhone, iPad, iPod touch için iOS versiyonu 15.0 ve üstü olması gerekiyor. Ayrıca cihazınızın hafızasında da 2.4 GB boş alan olmalı.

Little Nightmares Konusu


Bizi çocukluk korkularımız ile karşı karşıya getiren oyun aşina olduğumuzdan farklı bir dünyaya doğru götürüyor. The Maw adı verilen bu dünya, çürümüş ruhların bir sonraki yemeklerini beklediği bir ara durak olarak düşünülebilir. Bu dünyada kapana kısılmış olan Six adlı minik ve garip bir kahramanın yerine geçiyor ve kaçabilmek için de kendi korkularımızla yüzleşiyoruz.

Yazı Little Nightmares Mobil Cihazlar İçin de Geliyor ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Okumaya devam et...
 
Üst Alt