MechWarrior 5: Clans, Konsollar ve PC için Duyuruldu

Emrah

Yönetici
Yeni MechWarrior oyunu MechWarrior 5: Clans duyuruldu. 2024 yılında çıkması beklenen oyun, PC platformunun yanı sıra PlayStation ve Xbox konsolları için geliştiriliyor. Ne var ki konsol tarafında detaylı bir açıklama yok. Yani sadece mevcut nesle mi çıkacak, yoksa PlayStation 4 ve Xbox One da dahil olacak mı bilinmiyor.Yeni MechWarrior Oyunu, MechWarrior 5: Clans Geliyor


3050 yılında başlayıp, Clan Invasion olarak bilinen önemli çatışmanın Clan Smoke Jaguar perspektifinden deneyimlenen ve hikaye anlatımı ile oynanışın evrim geçireceği söylenen çizgisel bir hikaye anlatacak olan MechWarrior 5: Clans, MechWarrior 5: Mercenaries için bir devam niteliği taşıyacakmış.


Unreal Engine ile geliştirilen yeni oyunun senaryosunda, beş elit Mech’ten oluşan Smoke Jaguar Clan ekibinin başından geçenler anlatılacakmış. Clan Invasion ise tam da bu ekibin Huntress adındaki evlerine dönüşleri sonrasında patlak veriyor.

Bizi farklı gezegenlere götürecek olan yeni oyunda, her bir gezegenin de son derece detaylı tasarlanmış ve etkileyici biyomları olacak iken, hem kişisel hem de askeri çatışmalar da bizi bekleyecek. Senaryoda aşama kaydettiğimizde de hikaye gelişimi iyi yapılmış karakterler ve ahlak ikilemleri ile daha da ilgi çekici hale gelecekmiş.

Son olarak, yeni aşama kaydetme ve özelleştirme sistemi ile Mech laboratuvarı, Hardpoint (Savaş İstasyonu) ve Omnipod sistemi ile Mech hazır setimizi değiştirebilmemiz de mümkün olacakmış.

Yazı MechWarrior 5: Clans, Konsollar ve PC için Duyuruldu ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Okumaya devam et...
 
Üst Alt