Resident Evil 4 Remake: Separate Ways Oynanış Görüntüleri

Emrah

Yönetici
Resident Evil 4 Remake oyununun uzun zamandır beklenen içeriği, State of Play yayını sırasında duyurulmuştu. Herhangi bir sızıntının yaşanmaması nedeniyle sürpriz olan Ada Wong odaklı Separate Ways, 21 Eylül 2023 Perşembe günü yayınlanacak. Bugün ise Resident Evil 4 Remake: Separate Ways oynanış görüntülerine ek olarak, Capcom da içeriğin çıkış fragmanını yayınladı.Resident Evil 4 Remake: Separate Ways Oynanış Görüntüleri Yayınlandı


Pek çok oyun mecrası tarafından yayınlanan Resident Evil 4 Remake: Separate Ways oynanış görüntüleri, Ada Wong ile Albert Wesker arasındaki konuşma ile başlıyor. Bildiğiniz gibi bu senaryodaki hedefimizi, Leon Scott Kennedy ile oynadığımız senaryo modundan da bildiğimiz üzere Amber (Kehribar) denen gizemli bir eşyayı almak olacak.


Orijinal oyundaki gibi Leon Scott Kennedy ile oynarken aklımızda kalan soru işaretlerinin cevaplarını verecek olan Separate Ways, karakterimizin ana senaryodaki bazı kilit olayları nasıl planladığı da gösterecek.

Bildiğiniz gibi Ada Wong, Leon Scott Kennedy ile aslında paralel olarak ilerliyor ve bir yandan Birleşik Devletler başkanının kızını kurtarma görevinde başarılı olmasını sağlamaya çalışacak iken bir yandan da kendi hedefine ulaşmak için mücadele edecek. Elbette boşluklar dolar iken, kilit anları farklı bir perspektiften görmemizi sağlayacak ve haliyle yeni sorulara da kapı açacak. Zaten bunların bir tanesi de ana senaryonun finalinde oluşmuştu.


Oynanış videolarında ayrıca yüksek yerlere kolayca çıkacağımız ve bir çatıdan diğerine kolayca geçebileceğimiz kancanın kullanımı ve El Gigante ile yapılan savaş da ekranımıza geliyor.

Deluxe sürüm sahiplerine ek ücret gerekmeksizin sunulacak içeriğin yayınlanacağı gün, yeni güncelleme ile aynı zamanda The Mercenaries moduna da Ada Wong ve Albert Wesker karakterlerinin ekleneceğini hatırlatmadan geçmeyelim.

Son olarak, Capcom tarafından yayınlanan Resident Evil 4 Remake: Separate Ways çıkış fragmanına da aşağıdan göz atabilirsiniz.


Yazı Resident Evil 4 Remake: Separate Ways Oynanış Görüntüleri ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Okumaya devam et...
 
Üst Alt