Song of Nunu Çıkış Tarihi Riot Forge Tarafından Açıklandı

Emrah

Yönetici
Üçüncü A League of Legends Story oyunu için çıkış zamanı yaklaşıyor. Riot Forge tarafından yapılan duyuru ile Song of Nunu çıkış tarihi ortaya çıktı. Detaylar haberimizde.Song of Nunu Çıkış Tarihi Belli Oldu


Riot Forge tarafından League of Legends evreninde geçen üç oyun duyurulmuştu. Bu oyunlardan The Mageseeker: A League of Legends Story Nisan ayında, CONVERGENCE: A League of Legends Story ise Mayıs ayı içerisinde satışa sunulmuştu. Şimdi ise sırada, yine PC (Epic Games Store, GOG ve Steam) ve Switch için geliştirilmiş olan üçüncü oyun var. Riot Forge, yaptığı açıklama ile Song of Nunu çıkış tarihi için 1 Kasım 2023 tarihinin belirlendiğini duyurdu. Yapılan açıklama şu şekilde;

Song of Nunu: A League of Legends Story artık dijital mağazalardan ön siparişle 29,99 $ karşılığında alınabilir. Oyunu ön siparişle alanlar bonus hediye olarak bir dijital sanat kitabına da sahip olacak. Ayrıca bir adet Willump pelüşü, bir adet poro pelüşü, bir adet Song of Nunu sanat kitabı, dört adet Freljord kartpostalı, beş adet koleksiyonluk mineli rozet, bir adet koleksiyonluk poster ve bir adet açılır diorama içeren fiziksel Collector’s Edition sürümü de 99,99 $ karşılığında merch.riotgames.com adresinden alınabilecek. Ayrıca Collector’s Edition sürümünü edinenlere stoklarla sınırlı olarak Nunu pelüş şapkası hediye edilecek.

Song of Nunu: A League of Legends Story oyuncuları LoL’ün en çok sevilen şampiyonlarından iki yakın dost Nunu ve Willump’la unutulmaz bir yolculuğa çıkıyor. Oyuncular sert fırtınalar, vahşi kurtlar ve efsunlarla dolu ayaz kesmiş bir diyar olan Freljord’da dere tepe demeden yürüyecek, tırmanacak ve kızakla kayacak. Ayrıca donmuş bölgelerde ilerlemek için zekâlarını konuşturacak ve buzun altında yatan gizemleri açığa çıkaracak.


Riot Forge’un yeni açıklanan yapımı Bandle Tale: A League of Legends Story’de oyuncular Bandle Şehri’nin minik ve tuhaf sakinlerinden olan ve kendi oluşturdukları bir yordle olarak oynayacak. Bandle Şehri’nin bozulan geçit ağı dünyayı kaosa sürüklerken dengeyi tekrar sağlamak size düşüyor. Oyuncular Bandle Şehri’ni kurtarıp tüm sakinlerini bir araya getirmek amacıyla gözde League of Legends şampiyonlarından aldıkları görevleri tamamlamak için kaynak toplayıp üretim yapacak. Rahat bir oynanış sunan bu yapım, çok sayıdaki LoL severin yanı sıra “sakin bir oyun” arayan oyunculara ve çok daha fazlasına hitap edecek.

Oyunla ilgili çıkış tarihi ve Collector’s Edition içerikleri gibi daha fazla detay yakında açıklanacak.

Riot Forge Direktörü Andrew Hoffacker, “Hem Song of Nunu hem de Bandle Tale, Riot Forge’un ne olduğu bir kez daha gösterdi. Gerek Tequila Works ve gerekse Lazy Bear Games’teki hikâye anlatımıyla ilgili tutkularını her daim sergileyen ve League of Legends evrenine yepyeni bir bakış açısı getirmeye özen gösteren inanılmaz yaratıcı geliştiricilerle çalışıyoruz,” diyor ve ekliyor, “Bu stüdyolar Runeterra’yı LoL hayranları için zenginleştirip iç ısıtan ve duygusal deneyimler ortaya koymanın yanı sıra oyunculara bu unutulmaz dünyayı keşfedebilmeleri için bir başlangıç noktası da sunuyor.”

Yazı Song of Nunu Çıkış Tarihi Riot Forge Tarafından Açıklandı ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Okumaya devam et...
 
Üst Alt