Spider-Man 2 Senaryo Uzunluğu Belli Oldu

Emrah

Yönetici
Çıkmasına hemen hemen bir ay kalmış olan Spider-Man 2 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak State of Play yayını sırasında da oynanış fragmanı ile karşımıza çıkan devam oyunu ile ilgili bir soru daha cevabını buldu. Insomniac Games, Spider-Man 2 senaryo uzunluğu hakkında detaylı bir açıklama yaptı.
Bildiğiniz gibi Spider-Man 2, Spider-Man ve bağımsız genişletme paketi Miles Morales ile karşılaştırıldığı zaman, açık dünya, oynanış, seyahat ve çok dahası anlamında çok daha geniş bir oyun izlenimi yarattı. Ancak tahmin edilenin aksine, Spider-Man 2 senaryo uzunluğu ilk oyun ile eş değer uzunluktaymış. Elbette bu sadece senaryo açısından böyle olacak.

Spider-Man 2 Senaryo Uzunluğu Ne Kadar Olacak?


Kıdemli oyun yönetmeni Ryan Smith, bizleri 20 – 25 saat arası senaryo uzunluğuna sahip bir Spider-Man 2 ile karşılaşacağımızı söylüyor. Tabii ki bu, yan içeriklere ne kadar fazla zaman ayıracağımıza bağlı olacakmış.

“Spider-Man 2 genel oynanış zamanı açısından ilk oyun ile aynı top sahasında bulunuyor. Ve gerçekten her bir anın nasıl biraz daha fazla sanatsal veya biraz daha fazla derin veya biraz daha fazla hikaye ile bağlantılı yapacağımız hakkında düşündük.”
marvels-spider-man-2-image-4-1


Smith ayrıca devam oyunundaki hedeflerinin, daha fazla içerik ile daha geniş bir deneyim sunmak olmadığını da söylüyor. Öyle ki sunulan içeriğin kalitesini, hikaye anlatımını her şey ile birleştirerek arttırmayı istemişler. Bunu da “Bunun 80 – 100 saatlik bir oyun olmasını istemiyoruz, olmayı istediğimiz yer burası değil. Elimizden gelenin en iyisiyle, hayranlık uyandırıcı hikayeler anlatmak istiyoruz. Her bir görevin gerçekten, gerçekten hatırlanası olmasını istiyoruz. Aşırı, aşırı büyük olmaktan ziyade hedefimiz bu.” yorumu ile dile getiriyor.

Yazı Spider-Man 2 Senaryo Uzunluğu Belli Oldu ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Okumaya devam et...
 
Üst Alt