The Sims Rakibi inZOI Geliyor

Emrah

Yönetici
Bilhassa PUBG ile adını daha sık duyduğumuz Krafton, G-STAR 2023 sırasında The Sims rakibi inZOI duyurusunda bulundu. Son derece gerçekçi görselliğe sahip olacak oyun, Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor.Krafton İddialı Geliyor: The Sims Rakibi inZOI


Bildiğiniz gibi The Sims oyununun gördüğü ilgi ve elde ettiği başarı, farklı fikirlerin ortaya koyulmasına yol açacakmış gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi Paradox Tectonic tarafından geliştirilmekte olan Life by You duyurulmuştu. Şimdi ise bir başka alternatif The Sims rakibi inZOI duyuruldu.


Yayınlanan altı buçuk dakikalık videoda, Unreal Engine 5 motorunun da gücü ile gerçeğe son derece yakın görsellik sunan bir yaşam simülasyonu deneyiminin bizi beklediğini görebiliyoruz.

The Sims serisinden aşina olduğumuz kısımlar dahil karakter yaratma, karakterler arası ilişkiler, Yapı Modu ile sanal ortamlar inşa etme, Yönetmen Modu ile şehir üzerinde kontrol sahibi olma, dinamik hava durumu, ev alma, iş bulma, karakterimizin günlük ihtiyaçlarını karşılama dahil pek çok özelliği görebilmek mümkün oluyor. Bunların yanı sıra inZOI, pek çok farklı filtre ile fotoğraf modu da içeriyor.

Oyun içerisinde, dünyayı kendi tercihimiz doğrultusunda şekillendirebilecek ve farklı yaşam stillerinde sonu olmayan yeni hikayeler deneyimleme fırsatımız olacak. Diğer bir deyiş ile sadece hazır bir yaşamı sürdürmeye zorunlu olmayıp, bize sunulan dünyada kendi anlatılarımızı da yaratabileceğiz.

Şu an için inZOI için çıkış tarihi belli değil, ama halihazırda geliştirilme aşamasında olan The Sims 5 için şimdiden dişli bir rakip ortaya çıktı diyebiliriz. Peki sizin bu yeni oyun hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorum kısmında buluşalım mı?

Yazı The Sims Rakibi inZOI Geliyor ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Okumaya devam et...
 
Üst Alt