Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (1 Haziran)

Emrah

Yönetici
Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, Epic Mega İndirim kampanyası boyunca verilen ücretsiz oyunlar yine GİZEMLİ OYUN olarak listeleniyorlar. Kullanıcılara arka arkaya sunulan iki kaliteli oyunun ardından, bu haftanın gizemli ücretsiz Epic Games Store oyunu da indirmeye açıldı. Bakalım paravanın arkasında bu defa ne varmış?
Bildiğiniz gibi Epic Games, yılbaşı dönemi hariç, haftalık olarak bir veya daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize ücretsiz olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda epey başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı


Bu haftanın GİZEMLİ OYUN paravanının altından Erken Erişim aşamasındaki Midnight Ghost Hunt çıktı. 8 Haziran 2023 Perşembe günü TSİ 18:00 öncesinde buradan kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Bir defa eklediğinizde, kalıcı olarak sizin olacak. Önümüzdeki haftanın oyunu da yine GİZEMLİ OYUN olarak listelenmiş.

ücretsiz egs oyunu 1 haziran


Midnight Ghost Hunt Hakkında


Kaotik, çok oyunculu bir saklambaç oyunu. Hayaletler olarak zararsız görünen nesnelerin içine gir veya Avcılar olarak saat gece yarısına gelmeden Hayaletlerin peşine düş!

Epic Games Store Hakkında


6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.
Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yazı Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (1 Haziran) ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Okumaya devam et...
 
Üst Alt