Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (25 Mayıs)

Emrah

Yönetici
Geçtiğimiz hafta başlayan Epic Mega İndirim 2023 kampanyası ile geleneksel GİZEMLİ OYUN süreci de geri döndü. Geçtiğimiz haftanın Death Stranding’inden sonra, bu haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunu da indirmeye açıldı. Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan kaliteli Fallout oyununa tek kuruş ödemeden sahip olabilirsiniz.
Bildiğiniz gibi Epic Games, yılbaşı dönemi hariç, haftalık olarak bir veya daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize ücretsiz olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda epey başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı


Bu haftanın GİZEMLİ OYUN paravanının altından Fallout: New Vegas – Ultimate Edition çıktı. 1 Haziran 2023 Perşembe günü TSİ 18:00 öncesinde buradan kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Bir defa eklediğinizde, kalıcı olarak sizin olacak. Önümüzdeki haftanın oyunu da yine GİZEMLİ OYUN olarak listelenmiş.

ücretsiz epic games oyunu 25 mayıs


Fallout: New Vegas – Ultimate Edition Hakkında


New Vegas alev alev! Nükleer serpinti bile Sin City’nin hareketliliğini azaltamıyor. ABD’nin güneybatısının Fallout’a özgü bir tarzda tasarlandığı Fallout: New Vegas’ta geniş Çorak Topraklar’ı keşfe çık.

Epic Games Store Hakkında


6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.
Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yazı Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (25 Mayıs) ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Okumaya devam et...
 
Üst Alt