Undawn İçin Ödüllü Erken Kayıt Dönemi Başladı

Emrah

Yönetici
Lightspeed Studios tarafından geliştirilen ve Level Infinite tarafından yayınlanacak olan Undawn, önümüzdeki ay içerisinde yayınlanacak. Bugün yapılan duyuru ile Undawn için ödüllü erken kayıt dönemi de başladı. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Metal Gear Solid 3 Remake Duyuruldu

Undawn İçin Ödüllü Erken Kayıt Dönemini Kaçırmayın


üm dünyaya yüksek kalitede oyunlar sunmak için kurulmuş olan Level Infinite ve yenilikçi oyun geliştirme stüdyosu LightSpeed Studios, bugün yaptıkları açıklamayla açık dünya hayatta kalma oyunu olan Undawn’ın 15 Haziran 2023 tarihinde tüm dünyada yayınlanacağını duyurdu. Ayrıca bugünden itibaren oyunun çıkışından önce kayıt yaptıran oyuncular, oyun çıktığında oyun içi özel ödüllere erişim kazanacaklar.

Ön kayıt yaptırmak isteyen oyuncular buradan kaydolabilirler.

Undawn‘ın kıyamet sonrası dünyasında hayatta kalanlar, her biri kendi kurallarına sahip olan farklı gruplar halinde yaşayacak. Oyuncular, ünlü Kuzgunlar Sığınağı’nın birer üyesi olarak Palyaçolar, Kartallar, Baykuşlar ve Yağmacılar gibi zorlu ekiplerle bölgeleri için karşı karşıya gelecek ve güneş doğana dek en karanlık gecelerden bazılarını birlikte atlayacaklar. Felaketzedelerin evlerini, müttefiklerini ve insanlıktan geriye kalanları korumak için çok çeşitli mücadelelerinde yakın dövüş silahları, drone’lar, tuzak bombalar, otomatik taretler gibi taktik teçhizatlar da kullanabilecekler.


Atıldıkları bu nefes kesen macerada oyuncular, ünlü yıldız Wil Smith tarafından canlandırılan efsanevi felaketzede Trey Jones ile karşılaşacaklar. Trey global bir felaketten dört yıl sonra, hayatta kalan diğer insanlara dünyada yollarını bulmalarına yardımcı olmak için bir rehber görevi görecek. Bu yeni uygarlıkta oyuncular, her biri benzersiz ekosistemlere ve tehlikelere sahip ovalar, madenler, çöller, bataklıklar ve terk edilmiş şehirler gibi çeşitli ortamlarla dolu geniş bir açık dünyayı keşfedecekler. Felaketzedelerin, bu zorlu dünyada hayatta kalabilmek için karakterlerinin sağlığını ve vücut göstergelerini izlerken yağmura, sıcağa, kara ve fırtınalara göğüs germeye hazır olması gerekecek.

Ön kayıt sayılarına bağlı olarak oyun içi para birimi, cephane, ilaç, kozmetik öğeler ve diğer kaynaklar dahil olmak üzere özel ödülleri açmak için ön kayıt şansını kaçırmayın. Ön kayıt sayıları arttıkça oyuncular yolculuklarına hızlı bir şekilde başlamalarına yardımcı olacak daha büyük oyun içi ödüller alabilecekler. Undawn, 15 Haziran 2023’te Steam üzerinden ulaşılabilecek PC sürümüne ek olarak iOS ve Android cihazlara da gelecek, Türkçe dil destekli ve ücretsiz bir oyundur.

Yazı Undawn İçin Ödüllü Erken Kayıt Dönemi Başladı ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Okumaya devam et...
 
Üst Alt