World of Warships ile Force Blue İşbirliği Duyuruldu

Emrah

Yönetici
Wargaming tarafından yapılan duyuru ile ünlü ücretsiz deniz savaşlarına odaklı çevrimiçi çok oyunculu oyun World of Warships ile Force Blue işbirliği başladı. Ünlü Temel Reis karakteri ile yapılan ilk işbirliği ile okyanusları ve gazileri koruma ve yardım kuruluşu desteklenecek. Detaylar haberimizde.World of Warships ile Force Blue İşbirliği Başladı!


Önde gelen deniz savaşı simülatörü World of Warships’in geliştiricisi ve yayıncısı Wargaming, King Features’ın ünlü karakteri Temel Reis iş birliği kapsamında yaptığı yeni yardım iş birliği konusunda ek bilgiler paylaştı. Haziran ayında, Dünya Okyanus Ayı sırasında gerçekleşen sınırlı oyun içi içerik denizleri koruma ve yardım kuruluşu FORCE BLUE yararına olacak. Emekli Deniz Piyade Keşif askeri ve aktör Rudy Reyes ortaklığı ile kurulan ve onun yönettiği FORCE BLUE, Özel Kuvvetler emeklileri topluluğu ile deniz bilimi dünyasını birleştiriyor ve iki tarafın da ihyası için çalışıyor.


Emekli askerleri ve tarihsel sivil toplum örgütlerini uzun süredir desteklemesi ile bilinen bu iş birliği ile World of Warships, okyanusların korunmasına da katkı sağlıyor. Temel Reis ile birlikte çalışarak FORCE BLUE yardım kurumunu destekliyor.

Wargaming, FORCE BLUE’nun çabalarına destek olarak, kuruma 50.000 USD tutarında bir bağış yapacak. Bu bağışa ek olarak, Temel Reis ürünlerinin satışından elde edilen net kârın %10’u da kampanyanın bitişinin ardından yardım kuruluşa destek olarak verilecek.

2016’da kurulmuş olan FORCE BLUE, iki sorunu çözmeye odaklanan bir kuruluştur: Gezegenin deniz ekosistemlerinin çöküşü ve çok sayıda emekli askerin hizmetleri bittiğinde ve artık bir görevleri kalmadığında karşılaştıkları zorluklar. FORCE BLUE bunu yüksek nitelikli özel kuvvetler emeklilerini tanınmış bilim insanları ve çevrecilerin yönlendirmesi ile birleştirme fırsatı olarak kullanıyor. Bu eğitim sayesinde bu emekli askerler dünyanın farklı bölgelerine giderek deniz biyoçeşitliliğini koruyacak görevlerde bulunuyor.

FORCE BLUE ayrıca 8 Haziran’da Dünya Okyanus Günü Twitch canlı yayın etkinliği için World of Warships’e katılacak. Canlı yayın çerçevesinde FORCE BLUE ekibinden iki önemli konuk katılacak: Aktör ve ABD Deniz Keşif Piyadesi emeklisi Rudy Reyes ile kuruluşun eş kurucusu, ABD Donanması SEAL emeklisi ve FORCE BLUE Özel Projeler ve Etkinlikler Direktörü Steve “Gonzo” Gonzales. İkili, yardım kuruluşunun çift görevini anlatacak, denizleri korumanın hayati önemine dikkat çekecek, yardım kuruluşunun faaliyetlerinin emekli askerlerin sivil hayata geçişleri ve sonrasındaki akıl sağlıklarını desteklemeye faydalı olduğunu anlatacak.

“FORCE BLUE, Dünya Okyanus Ayına destek amacıyla World of Warships ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyor. Sanırım ekibimizde Temel Reis hayranı olmayan tek bir asker bile yoktur, o yüzden hem bu ikili ile çalışıp hem de dünyanın deniz ekosistemlerini koruma ve geri kazanma görevimizi gerçekleştirmek inanılmaz bir fırsat” – Jim Ritterhoff, FORCE BLUE Kurucu Ortağı ve Sorumlu Direktörü.


1 Haziran’dan itibaren geçerli olacak Temel Reis Yardım Paketi’nde iki Komutan bulunuyor: Temel Reis ve Kabasakal. Her ikisi de özgün seslendirmeye, iki bayrağa ve Seviye VII USS Colorado için özgün bir kamuflaja sahip. Bunların yanı sıra Haziran ayı boyunca, 1 Temmuz’a kadar, World of Warships’te oyuncular haftalık yarışları olan özel bir “Okyanusu Kurtarın” görev zincirini tamamlayarak sonunda ücretsiz bir temalı kutu alacaklar.

Bu kampanya 24 Mayıs’ta hayata geçen, Avrupa murhiplerinin Erken Erişime açılmasını, Pan Amerikan kruvazörlerinin çıkışını ve Konvoy savaş türünü içeren son World of Warships içerik güncellemesinin ardından geliyor. Wargaming tarafından geliştirilen ve yayınlanan World of Warships, dünyanın önde gelen, oyuncuların 20. yüzyıldan, 600’ün üzerinde tarihsel olarak doğru geminin dümeninde birbirine karşı savaştığı, oynaması ücretsiz deniz savaşı oyunudur.

Yazı World of Warships ile Force Blue İşbirliği Duyuruldu ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Okumaya devam et...
 
Üst Alt