Yeni Spider-Man 2 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Emrah

Yönetici
Daha çok bağımsız ve üçüncü parti büyük oyunlara odaklanılan bugünün State of Play yayınına, yeni Spider-Man 2 oynanış fragmanı ile Insomniac Games de renk kattı. Açık dünyaya ilişkin yeni detaylar ve kıyafet özelleştirmesi gibi konulara değinilen fragmanı kaçırmamanızı öneriyoruz.
2021 yılının PlayStation 5 Showcase sunumundaki duyurusundan sonra uzun süreli sessizliğe gömülmüş olan Spider-Man 2, bu yıl ile muazzam bir geri dönüşe imza attı. Sık sık yeni bilgilerin paylaşıldığı devam oyunu, bugün gerçekleştirilen State of Play yayını sırasında da karşımıza çıktı. Sony Interactive Entertainment ve Insomniac Games, yeni Spider-Man 2 oynanış fragmanı ile açık dünya, kıyafet özelleştirmesi ve dahası hakkında yeni bilgiler sundular.

Yeni Spider-Man 2 Oynanış Fragmanı


Bildiğiniz gibi yeni oyunda New York şehri iki kat büyük olarak karşımıza çıkacak ve keşif yapar iken yeni içerikler açabilecek ve hikayeler dinleyeceğiz. Bunlar, etrafta uçan insansız hava araçları veya Kraven hakkında bilgi içeren Hunter Cloak Blinds gibi görsel işaretler olarak temsil edileceklermiş. Ayrıca fragmanda Marvel evreninde görülmeyen kötü karakterler hakkında da ipucu verildi.


Spider-Man 2 oyununda henüz keşfedilmemiş aktiviteleri takip etmemize yardımcı olacak bir arttırılmış gerçeklik teknolojisi de olacakmış. Bunun dışında, kaydettiğimiz aşamayı takip eden ve yeni ödüller açan District Progress sistemi ve bireylerin taleplerini takip edeceğimiz bir Friendly Neighborhood Spider-Man App de karşımıza çıkacak. Bu taleplerin bazıları Miles Morales veya Peter Parker ile tamamlanabilecek iken, geri kalanlar ise karaktere özel olacakmış.

Fragmanda ayrıca yeni kıyafet sistemi ve kilidini açabileceğimiz ek kıyafetler de gösteriliyor. Söylenene göre, yeni Suit Tech sistemi ile karakterimizi fazlaca farklı şekilde giydirebilmemiz mümkün olacakmış.


Yazı Yeni Spider-Man 2 Oynanış Fragmanı Yayınlandı ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Okumaya devam et...
 
Üst Alt